Pielęgniarka Łódź - lewatywy leczniecze i oczyszczające.

Lewatywy lecznicze, lewatywy oczyszczające. Bezpieczna lewatywa 24h na dobę

Lewatywa

Wykonuję lewatywy oczyszczające i lecznicze. Wykorzystuję do zabiegów sprzęt jednorazowy gwarantujący bezpieczeństwo jego wykonania.

Wlew doodbytniczy, lewatywa, polega na wprowadzeniu do odbytnicy ciepłej wody w celu usunięcia zalegających mas kałowych w jelicie grubym. Wykonuje się go w przypadku zaparć, przed zabiegiem chirurgicznym i jako przygotowanie do badań diagnostycznych. Niekiedy dodaje się słabo drażniące środki, jak: sól kuchenna, gliceryna, oliwa, napar z rumianku (dla zwiększenia skuteczności).

Lewatywy lecznicze to wprowadzenie do odbytnicy roztworu wody i środków leczniczych. W ostatnich latach bardzo rozpowszechniające się ze względu na niezwykłą skuteczność w leczeniu jelita grubego i dolegliwości z nim związanych.

Lewatywa była stosowana już w starożytności do leczenia zaparć. Hipokrates, zwany ojcem medycyny, (460-377 pne), był jej wielkim zwolennikiem. Stosował ją nie tylko przy zaparciach ale przede wszystkim dla wyprowadzenia toksyn z organizmu.

Dzisiejsza wiedza medyczna potwierdza, że jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda uwolnienie organizmu od toksyn. Wpływa bardzo silnie na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania wszystkich niemalże układów funkcjonalnych człowieka.

Ze względu na zdolność jelita grubego do bardzo dużej absorpcji jonów sodu, potasu i chlorków należy zwrócić baczną uwagę na stosowaną wodę i dodatki. W aptekach można dostać gotowe zestawy do lewatywy.


Zastrzyki, Badanie krwi, Kroplówki, Lewatywy, Cewnikowanie, Stawianie baniek


Zaprzyjaźnione firmy: Detektyw Jan Marek Kubus. Bezpieczeństwo osób i mienia. Usługi detektywistyczne - sprawy rozwodowe, kryminalne, poszukiwanie osób i mienia, audyt bezpieczeństawa firm. Opieka psychologiczna.O firmie - Zastrzyki - Badanie krwi - Kroplówki - Chelatacja - Lewatywy - Cewnikowanie - Stawianie baniek - Kontakt - Mapa dojazdu

XHTML 1.0 CSS podpis elektroniczny | haft komputerowy Łódź | dentysta Łódź design by eSeM